Home / Showbiz / Melanie Trump Zonja e Parë e SHBA-ve me foto nudo

Melanie Trump Zonja e Parë e SHBA-ve me foto nudo

Melanie Trump bashkëshortja e Donald Trump automatikisht pas Janarit 2017 do të njihet si, Zonja e Parë e Shteteve të Bashkuara. Por Melanie nuk i ndahet e shkuara. Slloveno-amerikania, Melanie e ka kaluar pjesën më të madhe të jetës si modele dhe orët më të shumta pjesërisht e zhveshur. Pas zyrtarizimit të fitores së Trump, mediat në mbarë botën i janë rikthyer fotove të saj si modele. Ajo sot ka një djalë me Donald Trump, me të cilin është martuar vite më parë pas divorcit që ai pati nga gruaja e dytë.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *