Home / Showbiz / Mimoza Mustafa nuk di të plaket

Mimoza Mustafa nuk di të plaket

Mimoza Mustafa njihet për hitet si “Terri më kafshon”, “Sadist”, e për duetet me bashkëshortin e saj Shkumbinin

Ju kujtohet kënga e famshme “Lule Mimoze” qe ishte një hit i pa diskutueshëm e që u dëgjua aq shumë për një kohë të gjatë.

Dhe, ende pas kaq vitesh, Mimoza Mustafa ende mbetet një lule mimoze gjithë freski, shkruan “Kosovarja”.

Ajo dhe Shkumbini së shpejti vijnë me një projekt të ri të përbashkët.

 

Gjithashtu lexo

Gjyste Vulaj në probleme, ja çfarë i ndodhë çdo natë me… (Foto)

Ajo është ndër këngëtaret të cilës i mbahen mend mbrëmjet dhe atmosfera që arrin ta …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *