Home / Showbiz / Mimoza Shkodra publikon këngën e re “Boll Inati”

Mimoza Shkodra publikon këngën e re “Boll Inati”

Këngëtarja Mimoza Shkodra ka prezantuar para fansave projektin e saj më të ri me titull “Boll Inati”.

Kënga është ritmike e zhanrit pop folk, gjersa është lansuar me rastin e festave të fundvitit.

Me një paraqitje elegante dhe seksi, Mimoza vjen më provokuese kësaj here para fansave.

Kënga është publikuar në xhirimet e Vitit të Ri 2017, gjersa nuk ka bërë të ditur nëse do të shoqërohet edhe me videoklip.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *