Home / Kuriozitete / Momenti kur binjakja zemërohet sepse e kupton që është një minutë më e vogël se e motra (VIDEO)

Momenti kur binjakja zemërohet sepse e kupton që është një minutë më e vogël se e motra (VIDEO)

Ndonjëherë është vështirë të përballemi me të vërtetën – e veçanërisht nëse i keni jetuar të tri vitet e jetës suaj duke besuar në një gënjeshtër.

Merrni shembull binjaket e Ami McClure, Alexis dhe Ava, të cilët kishin vendosur ta bënin një video për YouTube. Videoja supozohej të ishte e shkurtër dhe e lezetshme, vetëm me pyetje dhe përgjigje – por gjërat nuk shkuan siç ishte e planifikuar kur binjaket kishin zbuluar për disa dallime mes tyre.

Më saktësisht, ato e kishin zbuluar se njëra binjake është më e vjetër sesa motra e vet.

Shikoni vet momentin e lezetshëm në videon e mëposhtme.

Gjithashtu lexo

Kërcen mbi 110 litarë, thyen rekord botëror – (VIDEO)

Vajza nga shkolla fillore në Pekin, ka thyer rekordin botëror. Ajo ka kërcyer 110 herë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *