Home / Kuriozitete / Momenti kur foshnja 2 muajshe thotë ‘Të Dua” (Video)

Momenti kur foshnja 2 muajshe thotë ‘Të Dua” (Video)

Ky është momenti kur foshnja 2 muajshe i thotë babai të saj “Të Dua”

Ajo ka vetëm dy muaj dhe mund të dëgjohet shumë qartë kur i thotë babait të saj “Të Dua” duke i përsëritur fjalët pas tij, transmeton lajmi.net

Shikoni momentin e bukur:

Gjithashtu lexo

Ky është një prej gjarpërinjve më të pakapshëm në botë

Pas një kërkimi 64-vjeçar të shkencëtarëve në Brazil gjarpri më i pakapshëm në botë është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *