Home / Showbiz / Motra e Afërdita Dreshajt tregon linjat seksi, Jehona është “single”

Motra e Afërdita Dreshajt tregon linjat seksi, Jehona është “single”

Motra e Afërdita Dreshajt, Jehona, jo rrallë tërheqë vëmendjen e mediave. Bukuroshja e cila dallohet për figurën e saj tejet seksi, dhe faktin se i ngjan Monika Belluccit, kësaj radhe është shfaqur elegante.

Ditë pasi asaj i janë marrë rrjetet sociale, ajo u shfaq sërish në Instagram në InstaStory, ku me një foto ka treguar trupin tejet atraktiv.

Jehona ndryshe dihet se është ‘single’ dhe pa afera në media.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *