Home / Showbiz / Motra e Kimit kopjon Bleonën

Motra e Kimit kopjon Bleonën

Në pamje të parë duhet se këngëtarja shqiptare Bleona dhe motra e vogël e familjes Kardashian-Jenner, Kylie nuk kanë asnjë të përbashkët.
Megjithatë kjo e fundit ka “kopjuar” Bleonën në kopertinën e fundit ku ka dal plotësisht nudo e mbuluar me bojë blu.

Vetëm dje Bleona ka ripostuar një foto të saj ku duket në poza të ngjashme me Kylien si për ti treguar asaj se është “vite dritë” para amerikanes.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *