Home / Lajme / Maqedoni / Ndalesë për kamionë në Gjavatë, Strazhë dhe Mavrovë-Dibër

Ndalesë për kamionë në Gjavatë, Strazhë dhe Mavrovë-Dibër

Ndalim i lëvizjes së automjeteve transportuese nga ora nëntë sot në mëngjes është vendosur në rrugën magjistrale A3 Resnjë-Manastir, në qafën “Gjavatë”, njoftoi Lidhja Auto Moto e Maqedonisë.

Ende është në fuqi edhe ndalesa për kamionë në akset rrugore Gostivar-Mavrovë-Dibër, Gostivar-Strazhë-Kërçovë dhe anasjelltas.

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *