Home / Kryesoret / Nderim Ibraimi është kandidat për deputet në Evropë nga Bashkimi Demokratik për Integrim

Nderim Ibraimi është kandidat për deputet në Evropë nga Bashkimi Demokratik për Integrim

Nderim Ibraimi nga Tetova është kandidati i BDI-së për Evropë, në zgjedhjet e parakohshme parlamentare që do të mbahen me 11 dhjetor në Maqedoni.

Nderim Ibraimi është ekonomist i diplomuar në Universitetin Shtetëror të Tetovës si dhe është me punë të përkohshme në Kopenhagë të Danimarkës.

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *