Home / Showbiz / Ndryshim drastik Nora Istrefit brenda javës

Ndryshim drastik Nora Istrefit brenda javës

Nora Istrefi po shfaqet krejtësisht ndryshe javën e fundit në “Instagram”. Më parë ajo postonte rrallë në rrjetet sociale, gjithmonë fotografi nga prapaskenat e koncerteve.

Ajo i kushton përherë shumë rëndësi stilit në videoklipet dhe daljet publike por tani ka vendosur që të mos e kufizojë shijen e saj për veshjen vetëm në shfaqjet si këngëtare.

Me mbështetjen e stilistit Valdrin Sahiti, Sellmës dhe syrin e fotografit Artan Korenica, Nora Istrefi vendosi të kthehet në një blogere. Përveçse këngëtare, ajo është tani blogerja më e re e modës në Shqipëri.

Me një lluk më trasgresiv, make up-in perfekt dhe kombinimet e duhura, Nora është gati të frymëzojë me stilin e saj.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *