Home / Showbiz / Në përqafim të cilit mashkull është Teuta Selimi

Në përqafim të cilit mashkull është Teuta Selimi

Teuta Selimi vajza prishtinase e cila u rritë në mes Kosovës dhe Zvicrës muzika ishte pasioni i saj dhe hapat e pare i filloi qysh e vogël, këngët që intërpretoi ajo ishin të këngëtarëve të mëdhenj botëror si Whitney Houston, Chaka Khan, ‘Tom Jones’,’Bob Marley’,’The Beatles’,’Joe Cocker,shkruan Kosovarja.

Teuta karrierën muzikore e përqendroi te muzika popullore, por edhe te ajo më fitimprurëse muzika tallava, këngëtaren e kemi parë dhe te muzika reggae me këngën ‘Çka po dojm ne po bojm’. Pas dy vite pauzë Teuta rikthehet me një bashkëpunim me Adnan Dacin me këngën ‘Smundem me u nda’ ku kjo baladë u prit jashtëzakonisht shumë mirë . Krijimet muzikore të Teutës ndoshta janë të pakta por janë për tu veçuar. Këngëtarja ka kohë që nuk ka sjellë ndonjë këngë për adhuruesit e saj, ajo është dhënë pas mbrëmjeve dhe ahengjeve familjare. Teuta në Instagram ka publiku një fotografi me Labinot Gashin, e ku kjo foto tregon një miqësi shumë të ngushtë mes tyre./Kosovarja/

Gjithashtu lexo

Rita Ora kënaqet në veshjen me fytyrë të Paris Hiltonit (Foto)

Bukuroshja shqiptare, Rita Ora, gjithnjë shfaqet atraktive. Ylli me renome botërore ka publikuar një foto …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *