Home / Showbiz / Nga cila sëmundje po vuan Kendall Jenner?

Nga cila sëmundje po vuan Kendall Jenner?

Kendall Jenner nuk po ndihet mirë.
20 vjeçarja, ylli i “reality show” ka folur lidhur me problemet e saj më shëndetin duke bërë të ditur se ajo ka shumë telashe kohëve të fundit nga ndjenja e frikës.

“Unë zgjohem në mes të natës dhe thjesht nuk mund të lëvizë fare” , ka thënë Jenner në serinë e fundit të “Keeping Up With the Kardashians”, transmeton Klan Kosova.

Supermodelja ka folur me nënën e saj, Kris Jenner duke i thënë se është shumë e shqetësuar.

“Të gjithë thonë se jam mirë por nuk ndihem mirë. Jam e lodhur duke debatuar me njerëzit duke u thënë se nuk ndihem mirë, unë u premtoj të gjithëve se kur një ditë të më dërgojnë në spital, të gjithë do ta kuptoni se nuk jam mirë”, ka thënë supermodelja.

Muajin dhjetor të vitit të kaluar, Kendall Jenner ishte shtruar në spital për lodhje të tepërt.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *