Home / Showbiz / Një femër i propozon martesë, Dafina ‘pranon’

Një femër i propozon martesë, Dafina ‘pranon’

Këngëtarja Dafina Zeqiri duket se gëzon shoqëri të mirë me emrat të njohur të estradës.

Adrola Dushi, Xhesika Berberi dhe Ermal Mamaqi janë disa nga këta emra për të cilët Dafina gjen gjithmonë kohë.

Ishte Ermali ai që ka ftuar në darkë bukuroshet shqiptare. E në këtë takim, Dafina ka marrë një propozim interesant.

Ishte Adrola që i ka propozuar martesë Dafinës dhe ajo pranon. Mirëpo pasi nuk ia zuri unazën gishti i katër i dorës, Adrola unazën ia vendosi në gishtin e mesëm.

Krejt këto pamje ato i postuan në rrjetet sociale /lajmi.net

Gjithashtu lexo

Rita Ora kënaqet në veshjen me fytyrë të Paris Hiltonit (Foto)

Bukuroshja shqiptare, Rita Ora, gjithnjë shfaqet atraktive. Ylli me renome botërore ka publikuar një foto …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *