Home / Showbiz / Nora Istrefi kishte lindur pa buzë

Nora Istrefi kishte lindur pa buzë

Këngëtarja Nora Istrefi që në daljet e para në skenë u konsiderua si “seks bombë”. Ndonëse e re, ajo nuk ngurronte t’i shfaqte asetet trupore, për ta aktualizuar sa më shumë talentin dhe këngët e saj, shkruan “Kosovarja”.

I kishte të gjitha, por jo edhe buzët e plota e sensuale.

Pas një kohe, Nora e bëri atë që e bëjnë shumë këngëtare e besa edhe femra të thjeshta, i fryu buzët.

Tani këngëtares nuk i mungon asgjë.

Ja si ishte dikur. Tamam pa buzë.

 

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *