Home / Kuriozitete / Obama e zbulon si duken dhomat private në Shtëpi të Bardhë (Video/Foto)

Obama e zbulon si duken dhomat private në Shtëpi të Bardhë (Video/Foto)

Presidentit amerikan, Barack Obamas, i pëlqen të thotë se Shtëpia e Bardhë është shtëpi e popullit. Tani, njerëzit e kanë mundësinë ta shohin se si duken në të vërtetë dhomat private brenda saj.

Fotografi ekskluzive të publikuara sot nga “Architectural Digest” tregojnë se si duken zonat private në katin e dytë të Shtëpisë së Bardhë që Obama, gruaja e tij Michele, vajzat Malia dhe Sasha dhe qentë e familjes Bo dhe Sunny, e kanë quajtur shtëpi për gati tetë vite, transmeton Express.

Për më shumë shikojeni pamjet më poshtë.

Gjithashtu lexo

Ky është një prej gjarpërinjve më të pakapshëm në botë

Pas një kërkimi 64-vjeçar të shkencëtarëve në Brazil gjarpri më i pakapshëm në botë është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *