Home / Showbiz / Para Majlindës kjo ka qenë e dashura e Majkit

Para Majlindës kjo ka qenë e dashura e Majkit

Senet kanë ndryshu më kohë sjena mo mo mo” ka qenë fraza më e kënduar e verës. E këto fjalë i këndon Majki në këngën e tij në duet me Getoar Selimin.
E gjërat kanë ndryshuar më kohë për Majkin dhe ish- të dashurën e tij Vjosana Sina, transmeton Sovrani.info.

Ani pse në kohën kur ata kanë qenë bashkë nuk janë tematizuar shumë në media rozë, këngëtari e ka pranuar që ka pasur një lidhje me bukuroshen nga Prishtina.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *