Home / Kuriozitete / Pas 22 vjetësh vegjetariania provon mishin, shihni reagimin e saj

Pas 22 vjetësh vegjetariania provon mishin, shihni reagimin e saj

SHBA – Pas 22 vjetësh vegjetariania provon për herë të parë mishin. Stephanie Potakis ndodhet në restorantin “Swift & Sons” në Chicago, me një thikë dhe pirun në dorë ajo fillon dhe pret mishin për ta ngrënë.

32-vjeçarja hoqi dorë nga mishi 22 vjet më parë nga dashuria për kafshëve, për të mbrojtur mjedisin dhe për të shpëtuar botën ka thënë ajo për, “A.V. Club “, e cila publikoi dhe videon.

Shihni si reagon Stephanie Potakis kur provon dhe shijon mishin pas kaq shumë kohësh.

Gjithashtu lexo

Ky është një prej gjarpërinjve më të pakapshëm në botë

Pas një kërkimi 64-vjeçar të shkencëtarëve në Brazil gjarpri më i pakapshëm në botë është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *