Home / Showbiz / Përqafimi më i ngrohtë i Sinanit ndaj bashkëshortes

Përqafimi më i ngrohtë i Sinanit ndaj bashkëshortes

E kemi thënë shpeshherë që Sinani është rrëmbyes zemrash për shumë adhurues të këngës, por këtë e vërteton edhe fotoja me bashkëshorten, të cilët i shohim në përqafim të njëri tjetrit thua që janë në fillimet e dashurisë, shkruan Kosovarja.

Përkushtimi, dashuria, puna  bëjnë mrekullinë, prandaj Sinani ka gjithë këtë sukses të gjitha këto hite, të cilat do jene të pa vdekshme ndër breza. Pritet që këto ditë të publikohet dhe projekti më i fundit nga këngëtari.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *