Home / Showbiz / Përse më nuk flasin mes vete Tuna e Besa Gashi – dikur shoqe të ngushta?

Përse më nuk flasin mes vete Tuna e Besa Gashi – dikur shoqe të ngushta?

Altuna Sejdiu-Tuna dhe ish “Miss Kosova 2006”, Besa Gashi, dikur ishin mike të pandashme. Ato shiheshin bashkë gjatë gjithë kohës

Nga gjithë kjo miqësi, dashuri e respekt?

Ato u lidhën mes vete pasi i dashuri i Tunes Cozman dhe bashkëshorti i Beses Alberti ishin shokë të ngushtë, shkruan “Kosovarja”.

Tani dy shoqet janë ish-shoqe, pasi ato nuk ruajnë më kurrfarë shoqërie e as kontakti të përbashkët.

Gjithashtu lexo

Rita Ora kënaqet në veshjen me fytyrë të Paris Hiltonit (Foto)

Bukuroshja shqiptare, Rita Ora, gjithnjë shfaqet atraktive. Ylli me renome botërore ka publikuar një foto …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *