Home / Lajme / Botë / Pesëvjeçare ruse shpallet si “vajza më e bukur në botë”

Pesëvjeçare ruse shpallet si “vajza më e bukur në botë”

Anastasiya Knyazeva është vajza 5-vjeçare që me të drejtë po konsiderohet si vajza më e bukur në botë.

Edhe pse është një fëmijë në hapat e para të jetës, Anastasyia ka marrë shumë oferta modelimi nga kompani të ndryshme botërore.

“President Kids” është kompania që ka arritur ta bëje për vete bukuroshen mahnitëse.

Vogëlushja 5-vjeçare ka 311 mijë ndjekës në Instagram ndërsa menaxhohet nga nëna e saj,

Gjithashtu lexo

Sulmi në Barcelonë, shqiptarja filmon ndalimin e të dyshuarit: Shpëtova për 50 sekonda

Një shqiptare, punonjëse e një dyqani në vendngjarje ka filmuar dhe dëshmuar të gjithë ngjarjen …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *