Home / Showbiz / Princi Harry i lidhur me dy femra njëkohësisht, ja kush është tjetra

Princi Harry i lidhur me dy femra njëkohësisht, ja kush është tjetra

Princi Harry është një Don Zhuan i vërtetë, pasi prej muajsh mban dy lidhje paralele. Siç shkruan “Daily Mail”, djali i princit Charles dhe të ndjerës Diana, ka pasur lidhje me aktoren amerikane Meghan Markle, tre vite më e madhe se ai dhe me modelen angleze, Sarah Ann Macklin.

Sarah Ann Macklin është “tjetra”, që nga momenti që Meghan prej disa kohësh është njohur publikisht si e dashura e princit dhe që ka pëlqimin e Kate dhe William.

Harry dhe Sarah janë njohur në muajin qershor gjatë një feste dhe që nga ai moment duket se ka lindur diçka, shkruan noa.al. Ndërkohë me aktoren amerikane është njohur në muajin maj në Toronto të Kanadasë, ku Harry ndodhej për një vizitë ndërsa ajo për xhirime.harry21-1

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *