Home / Kuriozitete / Prishtinasja përkrah të dashurit në mes të sheshit, vë në siklet kalimtarët nga ajo që shikojnë

Prishtinasja përkrah të dashurit në mes të sheshit, vë në siklet kalimtarët nga ajo që shikojnë

Sot është ditë feste dhe të gjithë mundohen të festojnë me sa munden, në të gjitha vendet ku flitet shqip. Ndërsa në redaksinë e Jetaoshqef kanë mbërritur pafund foto e video të qytetarëve shqiptarë që festojnë kuqezi festën e Flamurit, një material tërësisht ndryshe dhe që nuk ka aspak lidhje me këtë festë e ka dërguar një qytetar nga Prishtina.

Në të tregohet një vajzë, e cila ecën në rrugët e kryeqytetit të Kosovës dhe tërheq vëmendjen e të gjithë kalimtarëve. Vajza brune, me flokët e gjatë pis, i ka futur krahun një burri, i cili duhet të jetë në mesomoshë.

Ata ecin shumë pranë njëri-tjetrit, por ajo që i ka bërë kalimtarit të ngulisin sytë, është pjesa e pasme e vajzës dhe përkatësisht fundshpina. E veshur me një palë geta të zeza dhe këpucë të sheshta, fundi i vajzës është bërë gati njësh me pallton e shkurtër, duke bërë që të pasmet e saj të jenë krejtësisht të zbuluara.

Mbase ajo e ka një mënyrë festimi këtë. Burri, të cilit i kanë rënë flokët duket goxha i mbajtur dhe të dy mendohet se janë partnerë. Vallë, të mos ketë aq para kjo vajzë sa të blejë një fund me pak më shumë copë? Të paktën t’i mbulohet pjesa e vitheve që kanë tërhequr vëmendjen.

Gjithashtu lexo

Me këtë aksident që i ka ndodhur këtij burri me skuter – nuk di njeriu a duhet të qeshë, apo t’i vije keq (Video)

Ditë më parë është publikuar një video ku shihet një burrë i cili vet-aksidentohet me …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *