Home / Kuriozitete / Qanë pa ndalë dhe ankohet, shikoni si reagon kur i ofrojnë diçka për të ngrënë

Qanë pa ndalë dhe ankohet, shikoni si reagon kur i ofrojnë diçka për të ngrënë

Vajza e Chelsea Rae qante pa ndaluar dhe ankohej se nuk është mirë, por kur iu ofrua ushqim ajo ndaloi dhe filloi të qeshë.

Sikur gjithçka të jetë rrënuar rreth saj, vogëlushja dënesë me lot dhe ankohet, duke përsëritur se asgjë nuk është në rregull, transmeton Telegrafi.

Mirëpo, pak qaste pasi të ketë marrë ofertë për të ngrënë diçka disponimi saj ndryshon, megjithëse ende i ka lotët nëpër fytyrë.

Në videon e postuar më poshtë, mund të shihni reagimin e këndshëm të vajzës, që është duke bërë xhiro në rrjetet sociale.

Gjithashtu lexo

Me këtë aksident që i ka ndodhur këtij burri me skuter – nuk di njeriu a duhet të qeshë, apo t’i vije keq (Video)

Ditë më parë është publikuar një video ku shihet një burrë i cili vet-aksidentohet me …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *