Home / Showbiz / Redon Makashi flet ndarjen nga grupi: Flisnin keq për mua!

Redon Makashi flet ndarjen nga grupi: Flisnin keq për mua!

Këngëtari Redon Makashi është rrëfyer për herë të parë lidhur me arsyen e ndarjes nga grupi ARB në fillim të viteve ’90.

Në prani të Bledar Sejkos, Makashi rrëfeu se ai i kishte dëgjuar vetë anëtarët e tjerë të grupit teksa flisnin keq për të.

Pasi kishin marrë pjesë në koncertin e pranverës së asaj kohe, Bledari bashkë me djemtë e tjerë të grupit, kishin shkuar herët në shtëpi, ndërkohë që Redoni kishte shkuar më pas.

“Kur shkova në shtëpi, i dëgjova që flisnin për mua dhe emri im lakohej shpeshherë.

Akoma s’e kam kuptuar pse. Bledi ishte në rregull, por ata të tjerët, ishin më tërcimërci”, tha Redoni, duke shtuar se akoma s’e ka kuptuar pse flisnin keq për të.

Këtë deklaratë ai e ka dhënë teksa ka qënë i ftuar në emisionin “Thurje” të moderatores Jonida Vokshi.

Gjithashtu lexo

Emina Cunmulaj besnike e rrënjëve të saj, shfaqet vezulluese në veshje kombëtare (Foto)

Modelja e njohur shqiptare, që prej vitesh karrierën e ka të përqendruar në SHBA, është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *