Home / Showbiz / Robert Berisha konfirmon shtatzëninë e Tunës dhe lidhjen me Patrisin

Robert Berisha konfirmon shtatzëninë e Tunës dhe lidhjen me Patrisin

Robert Berisha ka konfirmuar se po bëhet xhaxha dhe se atë po e gëzon Tuna me vëllain e tij, Patrisin.

Gjatë bisedës, ai u pyet edhe për lidhjen e Tunës me vëllaun e tij, Patrisin? Ai në emisionin ”1 Kafe me Labin’’ e zyrtarizoi se ata janë së bashku dhe se ai është në pritje për tu bërë xhaxha, shkruan rtv21.tv

Pra, për këtë gjë u përfol mjaft nëpër media, tashmë është e vërtetë, Tuna është duke pritur fëmijë me Patrisin, vëllaun e Robertit.

Ai tha se Tuna dhe Patrisi janë në Tiranë, por se nuk e din se a janë kthyer ende.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *