Home / Lajme / Maqedoni / Rruga Mavrovë – Dibër te Ura e Boshkut tre orë do të jetë në ndërprerje

Rruga Mavrovë – Dibër te Ura e Boshkut tre orë do të jetë në ndërprerje

 Aksi rrugor Mavrovë – Dibër te ura e Boshkut – Kosovrasti sot nga ora 12:30 e deri në orën 15:30 sërish do të jetë në ndërprerje për shkak të asfaltimit.

Qendra  dispeçerike e Ndërmarrjes Publike “Rrugët e Maqedonisë” informon se në varësi të nevojave do të lëshohen vetëm automjetet me prioritet si ndihma e shpejtë, policia dhe automjetet e zjarrfikësve.

Më shumë informata mund të merren në Qendrën Informative Dispeçerike të “Rrugët e Maqedonisë” në numrin e telefonit 02/25 61 502 ose në ueb faqen www.makedonijapat.com.mk.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *