Home / Showbiz / Sara Hoxha “baby shower” për djalin që pritet të vijë në jetë, Xhemi dhe Arbana zbulojnë një sekret

Sara Hoxha “baby shower” për djalin që pritet të vijë në jetë, Xhemi dhe Arbana zbulojnë një sekret

Një nga trashëgimtaret e Top Channel, Sara Hoxha, e cila është në pritje të fëmijës së parë me Ledion Liçon, ka organizuar sot një festë të ëmbël siç është kthyer në traditë ‘baby shower”.

Sara duket super në formë e veshur me një fustan blu, duke marrë parasysh se për pak ditë do të sjellë në jetë një djalë. Fotoja kjo foto është publikuar nga dy miket e saj Xhemi Shehu dhe Arbana Osmani.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *