Home / Showbiz / Sfida e Çiljeta Xhilagës: Asnjë femër nuk më konkurron, përveç kësaj…

Sfida e Çiljeta Xhilagës: Asnjë femër nuk më konkurron, përveç kësaj…

A është Çiljeta femra më e bukur dhe më seksi, apo ka edhe të tjera, të cilat mund të konkurrojnë me të.
Përgjigjen sot e ka dhënë vetë Çiljeta, e cila siç duket nuk njeh asnjë rivale në këtë aspekt, shkruan syri.

Këtë e ka bërë nëpërmjet një fotografie të publikuar në profilin personal në rrjetet sociale, ku përbri një fotografie ku shkëlqen e veshur me të verdha dhe ku shkruan, duke iu drejtuar vetes:

“Shiko në pasqyrë…. Kjo është gara jote ????”.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *