Home / Kuriozitete / SHBA/ Shkuma pushton aeroportin, udhëtarët braktisin ambientet (VIDEO)

SHBA/ Shkuma pushton aeroportin, udhëtarët braktisin ambientet (VIDEO)

Një ngjarje e çuditshme ka ndodhur në një aeroport në SHBA, ku ambientet e aeroportit janë mbuluar tërësisht nga shkuma.

Dhe kjo gjë duke u konsideruar aspak normale ka ngjallur paniktek udhëtarët të cilët kanë braktisur aeroportin.

 Përkohësisht askush nuk po e kuptonte se çfarë po e krijonte shkumën, duke u kthyer në një mister dhe panik për punonjësit dhe udhëtarëtaeroportin e Santa Clara në Kaliforni, por shumë shpejt zjarrfikësit sqaruan ngjarjen.

Sipas tyre kishte ndodhur një keqfunksionim në sistemin anti-zjarr të aeroportit, çka kishte sjellë edhe krijimin e shkumës.

Gjithashtu lexo

Me këtë aksident që i ka ndodhur këtij burri me skuter – nuk di njeriu a duhet të qeshë, apo t’i vije keq (Video)

Ditë më parë është publikuar një video ku shihet një burrë i cili vet-aksidentohet me …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *