Home / Shëndeti / Shkrini dhjamin teksa flini nëpërmjet këtij toniku

Shkrini dhjamin teksa flini nëpërmjet këtij toniku

Shkrirja e dhjamit duke fjetur mund të ju tingëllojë e pabesueshme por nëpërmjet një toniku të cilin po e paraqesim më poshtë, kjo është më e lehtë se kurrë më parë, transmeton Indeksonline.

Për këtë ju duhen: -5-10 feta kastravec me lëkurë (ose një kastravec të plotë në qoftë se ju pëlqen një pije e dendur) -1 lugë gjelle xhenxhefil i freskët i integruar -6 gota të vogla ujë -Lëng nga një 1 limon -Një majë e kripë të kuq të Himalajës (opsionale)

Bluani kastravecin dhe xhenxhefilin e integruar me ujë deri sa të fitoni një masë homogjene. Trazoni në lëngun e një limoni dhe kripë, në rast se keni përdorur krip.

Konsumojeni këtë pije para se të shkoni në shtrat dhe në mëngjes menjëherë do ti vëreni rezultatet.

Gjithashtu lexo

10 të famshmit që nuk arritën t’i përmbushin standardet e bukurisë në Hollywood (Foto)

Shumë të famshëm duhet t’i përshtaten paraqitjeve të tyre në një kornizë strikte të Hollywoodit …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *