Home / Showbiz / Shokët e ngushtë e bëjnë me fjalë, zbukurojnë bredhin në të njëjtën ditë

Shokët e ngushtë e bëjnë me fjalë, zbukurojnë bredhin në të njëjtën ditë

Festat e fundvitit duket se kanë ardhur edhe në shtëpinë e moderatores Arbana Osmani.
Ajo ka publikuar një foto së bashku me vogëlushin e saj Joni teksa vështrojnë pemën e Krishtlindjes të sapo rregulluar. Kjo e dielë ka sjellë atmosferë festash edhe në shtëpinë e moderatorëve Ledion Liço dhe Xhemi. Mesa duket miqtë e ngushtë e kanë lënë që ditët e sotme t’ia kushtonin në një kohë rregullimit të bredhit.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *