Home / Showbiz / Sinani e sheh martesën e Albatritit si gabim ?!

Sinani e sheh martesën e Albatritit si gabim ?!

Këngëtari i njohur Sinan Vllasaliu pëlqehet dhe kërkohet shumë nga publiku.

Ai gjithashtu është edhe njeri familjar i martuar prej tridhjetë vitesh me bashkëshorten Teutën, me të cilën poston foto mjaft shpeshë në rrjetet sociale.

Por sipas Sinani a është gabim martesa?

Sinan Vllasaliu ishte mysafir në dasmën e Albatrit Muçiqit,ku Labi i “Rtv 21”, e ka pyetur atë për martesën e Albatritit, ai është përgjigjur me shaka: “Pasi unë kam gabuar, le të gabon edhe Albatriti”.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *