Home / Showbiz / Tatuazhi horror i Kastro Zizos, këngëtari me vdekjen në shpinë

Tatuazhi horror i Kastro Zizos, këngëtari me vdekjen në shpinë

Këngëtari Kastro Zizo është tejet i apasionuar pas tatuazheve dhe në fakt, në trupin e tij ka realizuar disa të tillë. Por tatuazhi që ka bërë së fundi i ka lënë të gjithë pa fjalë.

Artisti ka pikturuar në shpinën e tij një histori vërtet horror, e cila tregon vdekjen e një njeriu dhe fluturimin e tij deri në varr.

Kastro ka publikuar një foto të tatuazhit të ri, por nuk ka shpjeguar më shumë detaje mbi domethënien e tij, apo arsyen pse ka vendosur të bëj dicka të tillë.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *