Home / Lajme / Botë / Të gjithë futbollistët në zi për Chapecoensen, por…ja çfarë bën Ronaldo

Të gjithë futbollistët në zi për Chapecoensen, por…ja çfarë bën Ronaldo

Cristiano Ronaldo ka marrë kritika të shumta për publikimin e një fotografie nga stërvitja me Real Madridin.

Teksa e gjithë bota po solidarizohej me viktimat e aeroplanit të rrëzuar në Kolumbi, ku aty ishte edhe një skuadër futbolli, Ronaldo vendosi që në vend të solidarizimit, të vendos një fotografi qesharake nga stërvitja me Real Madridin, duke treguar indiferencë absolute për atë që ka ndodhur.

Kjo ka bërë që ai të atakohet nga shumë ndjekës së tij, ku i kërkonin që të solidarizohej me skuadrën Chapecoense, dhe të linte anash humorin, përcjell lajmi.net.

Gjithashtu lexo

Tërmet i fortë e goditi pjesën jugore të Altlantikut

Një tërmet me intensitet prej 6,7 ballësh sipas shkallës Rihter e goditi sot pjesën jugore …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *