Home / Lajme / Rajon / Tentoi të vetëvritet, ja historia trishtuese e vajzës 14- vjeçare nga Tirana

Tentoi të vetëvritet, ja historia trishtuese e vajzës 14- vjeçare nga Tirana

Janë zbardhur detaje të tjera nga tentativa e vetëvrasjes së një vajzë 14- vjeçare në Tiranë. Vajza adoleshente u hodh nga kati i tretë i banesës, por fatmirësisht shpëtoi.

 Ajo banon në një pallat pranë Ish-Shkollës së Bashkuar.
Ndërkohë, “Panorama” mëson edhe motivet e kësaj ngjarjeje dhe si u shpëtua nga dy punëtorë të bashkisë. Sipas burimeve, K.B. ishte jetime, pasi babai ishte ndarë nga jeta kohë më parë.

Po kështu, ajo rrezikon të humbasë edhe nënën, e cila vuan nga një sëmundje e rëndë. Prej kohësh vajza ishte mbyllur në shtëpi. Ditën e sotme tentoi të vetëvritej, mirëpo dy punëtorë të bashkisë të gjendur aty e kanë pritur. Ajo madje është grindur me ta.

“Pse nuk më latë të vdisja”, mësohet t’u ketë thënë vajza punëtorëve të bashkisë.

Gjithashtu lexo

Futet për nevoja personale në bunker, burrit i ndryshon jeta përgjithmonë

Ka ndodhur në një fshat të Elbasanit. Burri hyn për nevoja personale në një bunker …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *