Home / Showbiz / Teuta nuk ishte kurrë e lumtur kështu me Bleron

Teuta nuk ishte kurrë e lumtur kështu me Bleron

Aktorja Teuta Krasniqi u fol mjaft në medie rozë, madje jeta e saj në shtjellua aq shumë sa shpesherë aktorja ka reaguar ashpër ndaj medieve.
Pas ndarjes më këngëtarin Blero ajo është martuar më Adonisin, dhe kanë një fëmijë.

Pas lindjes së vajzës Teuta çdo ditë shfaqet më e lumtur së zakonisht, shkruan “IndeksOnline”.

Di duket Teuta është mjaft e lumtur me jetën e re.

Këtë e vërejmë edhe në fotografinë e fundit të postuar së bashku me bashkëshortin e saj, Adonisin.

Ata shfaqen pranë njëri-tjetrit të lumtur si asnjëherë më parë.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *