Home / Showbiz / Thoni çfarë të doni, Flori Mumajesi nuk ju dëgjon

Thoni çfarë të doni, Flori Mumajesi nuk ju dëgjon

Kantautori Flori Mumajesi ka bërë një tatuazh të ri me një sibolikë ndryshe nga çfarë jemi mësuar të shohim.

Tatuazhin e ka realizuar në pjesën pas veshit dhe ideja e tij ka të bëjë që njerëzit mund të thonë çtë duan. “Urdhero??? NUK DËGJOJ!!! ART… Mos fol me mire…,”-shkruan Flori krahas fotos së postuar në rrjete sociale./Gazeta Express/

 

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *