Home / Lajme / Maqedoni / Tragjedi në stacionin hekurudhor në Kërçovë, humb jetën 50 vjeçari

Tragjedi në stacionin hekurudhor në Kërçovë, humb jetën 50 vjeçari

Një shqiptar nga Kërçova 50 vjeç me inicialet J.D., ka humbur jetën në stacionin hekurudhor të këtij qyteti.

Ngjarja ka ndodhur dje pasdite, ndërsa 50 vjeçari ka ndërruarjetë në spital pas plagëve të rënda që ka marrë.

 Sipas policisë, mësohet se shtetasi nga Kërçova ka qenë duke shkarkuar dru zjarri nga kamioni në vagonin e trenit dhe në një moment ai ka rrëshkitur dhe ka përplasur kokën në hekurudhë.

Ai ka ndërruar jetë menjëherë pas mbërritjes në spital pasi nuk ka mundur t’i shpëtojë plagëve të marra.

Gjithashtu lexo

Rikthehet ndotja e rrezikshme në Tetovë – (FOTO & VIDEO)

Me matjen e koncentrimeve dyfish më të lartë nga e lejuara të grimcave PM10, Tetova …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *