Home / Showbiz / Vetëvritet aktorja e njohur

Vetëvritet aktorja e njohur

Aktorja e njohur amerikane Lisa Lynn Masters u vetëvra në moshën 52 vjeçare.
Ky lajm përveç bashkëshortit dhe familjes i ka shokuar të gjithë pasi ajo u gjet e varur në hotelin  e saj në Peru, shkruan lajmi.net

Bashkëshorti i saj William Brooks i tmerruar ka kërkuar që menjëherë të bëhet kthimi i trupit të saj në Amerikë.

Kujtojmë se ajo ka bërë famë në saje të roleve në serialet e tilla, si Gossip Girl, Ugly Betty, Law & Order: Special Victims Unit.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *