Home / Kuriozitete / Vjedh veturën e policisë, transmeton gjithçka drejtpërdrejt (Video)

Vjedh veturën e policisë, transmeton gjithçka drejtpërdrejt (Video)

John Pinney, 25 vjeç në SHBA ka bërë diçka jo të zakonshme por përfundimisht të guximshme.

Ai është bërë sensacion në internet pasi që ka vjedhur një veturë të policisë dhe tërë ngjarjen e ka transmetuar drejtpërdrejt në Facebook, transmeton zeri.info.

Ngjarje të tilla rrallë kanë ndodhur në SHBA, mirëpo ai nuk pritet që të kaloi lehtë tërë këtë situatë. Madje pas 40 minutave ndjekje të tij kur policia e kanë zënë i janë drejtuar me fjalët.

“Mere telefonin me vete edhe në gjykatë e transmetoje drejtpërdrejt gjyqin tënd”./Zeri/

Gjithashtu lexo

Ky është një prej gjarpërinjve më të pakapshëm në botë

Pas një kërkimi 64-vjeçar të shkencëtarëve në Brazil gjarpri më i pakapshëm në botë është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *