Home / Kryesoret / Xhevdet Spahiu është kandidat për deputet në diasporë nga Bashkimi Demokratik për Integrim

Xhevdet Spahiu është kandidat për deputet në diasporë nga Bashkimi Demokratik për Integrim

Xhevdet Spahiu është kandidat për deputet në diasporë nga Bashkimi Demokratik për Integrim për zgjedhjet e parakohshme parlamentare që do të mbahen me 11 dhjetor të këtij viti.

Xhevdet Spahiu është një veprimtar i çështjes shqiptare, punon dhe jeton në Cyrih të Zvicrës.

Gjithashtu lexo

Starnawski përsëri zhytet në Matkë

Zhytësi i famshëm speleologjik, Krzysztof Starnawski nga Polonia, së bashku me ekip të zhytësve vendas …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *