Home / Showbiz / Zaimina zbulon Rrezarta Shkurtën

Zaimina zbulon Rrezarta Shkurtën

I kemi parë shumë së bashku, madje si mikesha shumë të ngushta.

Fjala është për Rrezarta Shkurta dhe Zaimina Vasjari. Kjo e fundit shpeshë ka sjellë sete fotografike të realizuara nga Zaimina.

Në ditëlindjen e Rrezartës dje, Zaimina ka zbuluar një sekret.

“Shumë pak veta e dinë që shoqëria jonë ka nisur që në moshën 10 vjeç… Dhe ja sot mbas 20 vitesh duke festuar me ty dhe e bekuar që të kam në jetën time Zaimina Vasjari”, ka shkruar Rrezi në urimin e saj.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *