Home / Showbiz / Zbulohet foto e Anxhelinës tek tymos hashash në mes të qytetit

Zbulohet foto e Anxhelinës tek tymos hashash në mes të qytetit

Është legal në Amsterdam. Dhe kështu ka vepruar edhe këngëtarja shqiptare Anxhelina Hadergjonaj.

Derisa po shëtiste me barkë, ajo ka shfrytëzuar momentin për të tymosur hashash.

Foton e ka publikuar në rrjetet sociale.

Gjithashtu lexo

Rita Ora kënaqet në veshjen me fytyrë të Paris Hiltonit (Foto)

Bukuroshja shqiptare, Rita Ora, gjithnjë shfaqet atraktive. Ylli me renome botërore ka publikuar një foto …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *