Home / Lajme / Maqedoni / Zjarr në spitalin psikiatrik në Demir Hisar

Zjarr në spitalin psikiatrik në Demir Hisar

Një zjarr i madh ka kapluar para pak minutash spitalin psikiatrik në qytetin e Demir Hisarit njofton Zhurnal.

Drejt vendit të ngjarjes janë nisur policia, zjarrëfikësit dhe ndihma e shpejtë derisa akoma nuk bëhet e ditur se si është shkaktuar zjarri në këtë spital.

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *