Home / Kuriozitete / 10 drunjtë më të veçantë në tokë, do habiteni me formën e tyre (Foto)

10 drunjtë më të veçantë në tokë, do habiteni me formën e tyre (Foto)

Natyra është një ndër mrekullitë më të bukura që i është falur njeriut.

Nganjëherë kur shikojmë peizazhet rreth nesh, sidomos kur vizitojmë ndonjë vend të largët, na duket sikur gjendemi në një vend të kopjuar nga faqet e ndonjë libri fantastiko-shkencor.

Një prej mënyrave më të cilat na befason bota e gjallë në planetin tonë, është ajo nëpërmjet drurëve, që paraqiten me forma dhe dukje nga më të pabesueshmet.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Gjithashtu lexo

Me këtë aksident që i ka ndodhur këtij burri me skuter – nuk di njeriu a duhet të qeshë, apo t’i vije keq (Video)

Ditë më parë është publikuar një video ku shihet një burrë i cili vet-aksidentohet me …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *