Home / Showbiz / A e ka kompleks moshën gruaja e Memli Krasniqit?(Foto)

A e ka kompleks moshën gruaja e Memli Krasniqit?(Foto)

Bashkëshortja e ministrit të Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural Memli Krasniqit sot ka ditëlindjen, shkruan Kosovarja.

Meliza Krasniqi përveç që ka treguar se sot ka ditëlindjen ajo ka lënë ndër të tjera edhe disa fjalë thumbuese për shumë gra të cilat nuk preferojnë të tregojnë moshën. Përndryshe Meliza sot mbush plot 37 vjet.

Ky është statusi qe ajo ka publikuar në llogarinë e saj në Facebook: ‘Sot ne kete kohe, 37 vjet me pare kam lind (sipas karteles se lindjes). Mbase seshte dashte keshtu haptazi, me tupan me dale me kallzu sa vjecare jam sepse shume gra nuk preferojne me e tregua. Une i respektoj edhe ato qe e fshehin moshen, por edhe me dhimbsen sepse me shkon mendja “qysh e genjejne ato veten kur te perballen me vitet ne pasqyre? Kjo eshte teme tjeter e spo du me ia prish vetes “gezimin” e sotem hyhyhy. 37 vjet per mamin tem jane “tisha kon n’vjet tua” e per ciken tem jane “ueee sa shume” per mua jane “vitet po shkojne…” Personalisht pak a hiq sene kisha nderru ne jete; ndoshta disa sene i kisha bo ma heret etj etj mos te hi ne tripa tash Hajt kalofsha mire sot ‘ /Kosovarja/

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *