Home / Kryesoret / Aktivistët e LSDM-së vandalizuan një veturë në Negotinë

Aktivistët e LSDM-së vandalizuan një veturë në Negotinë

Përkrahës të një partie politike e thyen heshtjen zgjedhore dhe vandalizuan një veturë në Negotinë.

Komentet janë se akti i këtillë është shprehje e pafuqisë së një partie, e cila po përballet me humbje të thellë në zgjedhjet e sotme.

Gjithashtu lexo

“Çështja mes Shkupit dhe Beogradit shkakton shqetësime në Athinë”

Gazeta greke “Kathimerini” shkruan se diplomatët grek me shqetësime i ndjekin ngjarjet në Ballkan, pasi …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *