Home / Lajme / Botë / Alepo, 6 mijë të shpërngulur në 24 orët e fundit

Alepo, 6 mijë të shpërngulur në 24 orët e fundit

Rreth 6 mijë të shpërngulur, ku 2,200 janë fëmijë të mitur, janë shpërngulur në 24 orët e fundit nga distrikti lindor i Alepos . Lajmin e përcjell ministria e Mbrojtjes ruse.

Ndërkohë, 360 ushtarë kanë lënë armët dhe janë transferuar në anën perëndimore të qytetit.

Gjithashtu lexo

Sulmi në Barcelonë, shqiptarja filmon ndalimin e të dyshuarit: Shpëtova për 50 sekonda

Një shqiptare, punonjëse e një dyqani në vendngjarje ka filmuar dhe dëshmuar të gjithë ngjarjen …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *