Home / Lajme / Maqedoni / Arrestohet shtetasi i Maqedonisë, dhunoi një femër shqiptare

Arrestohet shtetasi i Maqedonisë, dhunoi një femër shqiptare

Njësia policore kufitar ka arrestuar të dyshuarin mashkull shqiptar shtetas i Maqedonisë në dyshimin e bazuar që kishte mashtruar dhe dhunuar viktimën femër shqiptare.

Policia e Kosovës ka njoftuar se i dyshuari dhe viktima i janë dorëzuar njësitit hetimor dhe njësitit për trafikim me qenie njerëzore të DRP Ferizaj për procedurë të mëtutjeshme.

Pasi është intervistuar me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje. /KosovaPress/

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *