Home / Showbiz / Balerina e “Dancing With The Stars” bëhet nostalgjike, kujton adoleshencën (Foto)

Balerina e “Dancing With The Stars” bëhet nostalgjike, kujton adoleshencën (Foto)

Balerina e njohur e “Dancing With The Stars”, Olta Ahmetaj duket se është bërë nostalgjike për kohët e adoleshencës.

Ajo ka publikuar një foto mjaft të vjetër në të cilat shfaqet me mikeshat e saj. Ndër to shfaqet edhe prezantuesja Artenisa Ozaj dhe balerina e TKOB Isida Mollaymeri. “Hajde thuaj qe kemi ndryshuar… ;p (per vec evit, nises dhe loles qe na jane bere bjonde…) E lumtur qe jemi prape sic kemi qene dikure! Shpresoj te jemi per shume gjate!!! Ju dua ps: Sindi dhe Romi nuk kane insta… (Mos tju ngelet hatri cunave…;p nje dite tjeter me ju…),”-shkruan ballerina e njohur në rrjete sociale./Gazeta Express/

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *